ART / Lithographs / Litograph in colors 14556355
nr 1455 6355
Dagmar Glemme
(f. 1942), Sverige
Dagmar Glemme (b. 1942), Sweden. Numrerad. Signed. Litograph in colors. Sheet: 31x42, outer dimensions including frame: 48x59,
LITOGRAPH IN COLORS, Numrerad. Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 31x42, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Dagmar Glemme, Swedish painter, born 1942.
800
SEK 450
Monday Mars 21 2022
at 18:11:35
300 kr
350 kr
400 kr